led prstete

Zábavné led prstene

Keď som počula prvý krát názov led prsteň, vôbec som nechápala, čo to asi tak je. Čo má led spoločné s prsteňmi? A aký prsteň môže svietiť?

Začnem teda od začiatku. Najprv predstavím farby led prsteňov. Je to červená, zelená, modrá a biela farba. V jednom balení sú 4 kusy led prsteňov, ktoré si nasadíš na ľubovoľný prst s ľubovoľnou farbou. Všetky štyri prstene robia pekný efekt, no najkrajšie je to večer buď na diskotéke, zábave, nejakom večierku, alebo len tak keď ideš von, poprípade si môžeš s nimi svietiť doma a robiť super zábavu.

 

led prsteneKaždý led prsteň obsahuje elastickú gumičku, aby si si mohol prsteň o prst prichytiť. Podľa mňa je to najkrajšie si dať na začiatok prsta, nie tam,  kde sa obvykle nosia strieborné či zlaté prstene.

Ako vlastne led prsteň funguje?

No úplne jednoducho. Ako som už spomínala, prsteň spolu s gumičkou si natiahneš na prst. Potom si každý led prsteň musíš pustiť malým zapínačikom a nakoniec môžeš vytvárať farebné cool efekty. Ja to volám štýl ABRAKADABRA, pretože mi to príde ako keby som čarovala 🙂

Ak máš rád zábavu a chceš byť stredobodom pozornosti, tak je to podľa mňa pre teba ako sa povie to pravé orechové.

 

 

 

 

led efekty na disko