cree čelovka s nabíjačku

Led čelovka cree ( blog )

Svietiaca led čelovka cree. Vhodná pre poľovníkov, kempárov, rybárov, baníkov a neviem ešte pre koho. Je to super vecička, hlavne ak sa chystáš niekam na dovolenku pod stan. Veľa krát sa stáva, že v tme niečo hľadáš a ani za svet si nevieš spomenúť kam si položil baterku. S nervami ju začneš hľadať, potom ju opäť položíš na miesto a pokiaľ sa ti niekde neskotúľa, tak je to ešte ten lepší prípad.

 

cree nabíjanie čelovka

Čelovka má zoom vynikajúci svit a vstavnú lion batériu.

Môj najlepší kamarát Milanko nás v lete pozval na opekačku pod holým nebom. Priznám sa, že prírodu mám veľmi rada, tak sme s priateľom neváhali a nasadli do auta. Bola už celkom tma, ale nám sa stále nechcelo ísť domov.

Neboli sme na noc pripravený, čo sa týka osvetlenia. Pre istotu sme ešte išli hľadať baterku do auta, či sme si ju tam nenechali. Zrazu sa pred nami zjavil Milanko a na hlave mal čelovku. Pri pohľade na neho sme sa chceli smiať, že s akým nápadom to zas prišiel, ale s led čelovkou nám presne do očí svietil.

Bolo super vidieť, že je na noc pripravený a led čelovku nosí stále pri sebe na hlave.

Takto má aspoň istotu,  že ju nestratí. Po pár týždňoch sme sa opäť s nim stretli a tak sme ho podpichli, že či led čelovka cree ešte funguje.

čelovku odporuča jú polovníci

Aj tento polovník má určite v aute schovanú čelovku cree , pre odpaľovanie granátov v noci je ako stvorená !!

Jeho manželka mala pre nás nachystanú super odpoveď: Veď on s ňou aj spáva. 🙂  Tak  som sa rozhodla aj ja čelovku kúpiť. Nie že by som nemala s kým spať, ale páčil sa mi ten nápad, mať čelovku stále pri sebe.

Dobré na led čelovke cree je, že je nabíjateľná a môžem si vyberať medzi stálym svietením, rýchlym alebo pomalým blikaním, čo znamená, že obsahuje 3 mody svietenia.

Viditeľnosť je až do 200 metrov, čiže pokojne môžeš sledovať aj ostatných dovolenkárov. Teda pokiaľ nemajú takú istú led čelovku a neosvetľujú ťa pri večernej potrebe 🙂

 

 

 

čelovka cree arnodl

Arnold použiva tiež elovku na nočnom love ! Niekedy na miesto srnca donese 10 m3 dreva , s čelovku cree mu ide práca od ruky..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zábavné led prstene

Led násada na vodovodnú batériu – využitie

Keramické výhrevné teleso alebo ako dať teplo zvieratkám