Uverejnené Vložiť komentár

Využitie a ľahká inštalácia rozdvojky na žiarovky

Úprimne, mám rada všetko čo sa blyští. Mám rada zábavy, večierky, na ktorých ja ako hostiteľka môžem vyniknúť. Mám rada ľudí, ktorých moja snaha inšpiruje a môžem im aj ja takéto praktické a cool vecičky ponúknuť. Jedným z takýchto “ vecičiek “ je rozdvojka na žiarovky o ktorej Vám poviem v nasledujúcom článku.

Rozdvojka na žiarovky, ktorú náš eshop zarucene.sk ponúka za primeranú cenu, sú v bielej farbe. Inštalácia takejto rozdvojky je jednoduchá. Stačí redukciu so závitom E27 namontovať namiesto žiarovky ( napríklad aj do lustra, pokiaľ  je na lustri závit E27 ). Do takejto redukcie môžte namontovať 2 žiarovky, napríklad RGB žiarovky.

RGB žiarovku si vyberám schválne preto, lebo s tým sa spája aj môj večierok, na ktorom som si tieto rgb žiarovky namontovala.Nemusia to byť len RGB žiarovky možno použiť aj iný typ žiarovky. Konkrétne by som to nazvala grilovačkový večierok, na ktorom sme si s priateľmi grilovali. Stále som im hovorila, že ak sa trocha zotmie, mám pre nich nachystané prekvápko. Boli viac nedočkavý ako ja :-) “ trpezlivosť ruže prináša “ povedala som im s úsmevom.  Priznám sa, že toto bola moja premiéra s rozdvojkou a rgb žiarovkami. Nie žeby som ju predtým netestovala, ale bolo to len také rýchle testovanie počas dňa, či mi môj plán vlastne bude fungovať. A vyšiel:-) Namontovala som si rozdvojku na žiarovky a do nich som dala 2 rgb led žiarovky. Bolo to fantastické. Priatelia sa potešili a boli tým taký nadšený, že si každý zobral po 1 rozdvojke.

rozdvojka na žiarovky cena

Aká je spoločná svietivosť na oboch namontovaných žiarovkách?

Ak si aj vy zakúpite z nášho eshopu túto praktickú rozdvojku na žiarovky, nemusíte sa báť, že jedno svetlo pôjde slabšie ako druhé. Svietivosť na oboch žiarovkách bude rovnaká. Maximálne napätie je do 250 V.

rozdvojka na E27 eshop

Z čoho je vyrobená rozdvojka na žiarovky E27?

Táto rozdvojka v bielom prevední je vyrobená z ohňuvzdorného a kvalitného plastu.

 

Kde možno nakúpiť v našom eshope takúto rozdvojku?

Kliknutím na tento obrázok ( odkaz ) sa dostanete ku kúpe produktu rozdvojka na žiarovky.

 

Môžem použiť na rozdvojku iba žiarovku so závitom E27?

Na túto žiarovku pasuje iba žiarovka so závitom E27, ale pripravujeme pre vás tovar – Redukcie do žiaroviek pre typ E27 na E14, E14 na E27, E27 na GU10 a GU10 na E27.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *