Uverejnené Vložiť komentár

Pomôcka pre osvetlenie psíkov – led obojok ( blog )

led obojok cena zaruceneAk máte rady večerné prechádzky s vašimi miláčikmi, potom vás určite zaujme novinka led obojok, ktorá spĺňa 2 účely. Jeden účel je estetický a druhý praktický a bezpečný. Zaraďuje sa medzi  reflexný a štýlový prvok.

Led obojok pre vášho miláčika sa ľahko používa. Obsahuje spínač, ktorým si led obojok zapnete a vypnete. Taktiež pomocou tohto  spínača volíte 3 mody svietenia. Môžete sa rozhodnúť medzi stálym svietením, rýchlym blikaním alebo pomalým blikaním.

Veľkosť led obojka sa dá najviac nastaviť na dĺžku približne 50 cm. Najmenšia šírka obojku je približne 27 cm. Šírka led obojka je 2,5 cm,  teda nie je to žiadny tenký obojok, ktorý by sa rýchlo roztrhol. Obojok obsahuje 2 batérie typu  CR2032, ktoré sú súčasťou balenia. Tie, ak sa vybijú, dajú sa ľahko vymeniť za nové.

Ak váš maznáčik zašpiní obojok, po odstránení batérií ho môžete vyčistiť.

Ako som už spomínala na začiatku, led obojok spĺňa estetický účel. Má moderný dizajn, s ktorým určite Vy i váš psík zažiarite. Ľahko sa dá k nemu pripojiť vodítko, vďaka úchytke na led obojku ako i na klasickom obojku, ktorý dostanete bežne kúpiť v obchodoch.led obojok cena zarucene

Led obojok vám bude svietiť, pokiaľ si ho sami nevypnete alebo  sa vám nevybijú baterky, ale to by ste sa museli prechádzať celé týždne či mesiace nepretržite :-) Mimochodom cena takýchto bateriek je minimálna, stoja iba pár centov, takže myslím si, že stojí to za to, aby ste boli s vašim psíkom v bezpečí. Netreba sa obávať toho, že by si  psík nejako dokázal led obojok vypať pri prudšom pohybe.

takto to vypadá večer pri stálom svietení
takto to vypadá večer pri stálom svietení

Čo je ďalšou výhodou led obojku je to, že váži iba pár gramov. Je úplne ľahučký a nezaťaží vášho miláčika pri nosení.

No a keďže ja mám doma veľkého psíka, konkrétne vlčiaka, nepodarilo sa mi s ním nahrať video s led obojkom , nakoľko je to bláznivý psík. Ušiel mi aj s led obojkom pri kámošky sliepky :-) Tak aspoň takto čo som stihla nahrať ešte pred únosom led obojka bez psíka :-)

https://www.youtube.com/watch?v=n7OmKV8VRvc

 

Ak sa Vám tento štýlový, moderný a reflexný doplnok zapáčil, môžete si ho objednať tu v našom eshope zarucene.sk:

Ako predĺžiť životnosť 18650 li-ion akumulátorov

Ako zistiť dobrú pôdu, vlhkosť a osvetlenie

Keramické výhrevné teleso alebo ako dať teplo zvieratkám

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *