cyclo alarm na bike

Poďakovanie od Miroslava zo Sereďe za Alarm na “bicykel”

Pekné poďakovanie som dostala od zákazníka Miroslava z Sereďe ktorý si minulý rok v auguste zakúpil Alarm na bicykel ktorí síce využil netradičným spôsobom na rybárske udice. Rybársky nadšenec  poslal aj krátky príbeh o tom čo sa mu stalo:

cyclo alarm na bike

“Pôvodne som si zakúpil alarm na bicykel s tým že ochránim svoj bicykel pred neželaním premiestnením.Neskor koncom leta som stretol dobrého priateľa v rybárstve ako kupuje nové náčinie , a pýtam sa že čo tak  po polovici sezóny sa rozhodol kúpiť nové udice , odpovedal že tie čo mal do teraz mu ukradli na vodnej nádrži Slňave , tak chvíľu sme si zanadávali a potom napadlo že  alarmom ktorý mám na bicykli si poistím i ja udice , lebo podobný príbeh  som už par krát počul , a predsa v stane keď odpočívam ,nevidím na udice a na ryby si idem odpočinúť  nabrať energiu k tomu patrí i spánok, ktorý pre obavu z návštevy zlodeja bol krátky ,ľahký” dovtedy som spoliehal iba na swingre ktoré signalizovali pohyb saturny.

Po čase som  však alarm používal len sporadicky skoro vôbec až jedného večera som zistil že mám vybitý signalizátor tak som zavesil tento alarm aby signalizoval záber išiel si ľahnúť do bývaku kde som zaspal. Po zdanlivej chvíli ma zobudil zvuk alarmu  a vybehol z bývaku že mám záber , vskutku zazrel som chrbát zlodeja ako utekal z udicou pár metrov predo mnou alarmu mu stále hučal a tak som ho okríkol  a on udicu našťastie pustil lebo kondične by som za nim asi nevydžal mám už svoje roky. Tak som ešte zanadával a udicu zobral po návrate  som zistil že i silón z druhej udice je cviknutý  takže by bral obidve naštastie si nevšimol malej skrinky a  bral práve udicu s alarmom. A tak som sa chcel len podeliť so svojou skúsenosťou z minulej sezóny , alarmom so vylepšil i druhú udicu.

S pozdravom Miro (Sereď)