Uverejnené Vložiť komentár

Led šnúrky ( blog )

Po prvý raz, keď  som to videla, som nechápala ako to môže fungovať – žiariť celá šnúrka v topánke. Teraz už je jasné, že po vlákne sa šíri svetlo z led diódy. Led šnúrky sa nemusia používať len do topánok, ale je s nimi sranda aj na disko ako blikajúce náramky, náhrdelníky a podobne. Aj takýto srandovný výrobok ako led šnúrky môže dobre poslúžiť.

zelené šnúrkyNapríklad pre deti, keď sa zvečerí aby ich bolo vidieť , keď prechádzajú cez cestu. Vodiči áut si ich všimnú skôr, ako keby nič iné nemali.

Najviac si ich chvália kolieskový korčuliari. Častokrát korčuľujú večer  a blikajúce led šnúrky  si radi nasadia na korčule, aby ich šoféri videli. Niektorý ani nemenia šnúrku v korčuli ale popri tej pôvodnej natiahnu led šnúrku. Alebo najjednoduchší spôsob led šnúrky  je, že si ich len omotajú okolo korčule.

Led šnúrky sú vhodný doplnok k osvetleniu na ceste, ktorý je netradičný  a zábavný. Na Slovensku je to novinka.

Druhý efekt je ten srandovný . Ako som odskúšala deti si túto vecičku rýchlo obľúbia. Na disco je tiež so šnúrkami sranda.

Lmfao led šnurky
led šnúrky berem na každú bláznivú párty … to je jasné …

led šnúrky na discoLed šnúrky sú vo všelijakých farbách, napríklad červená, modrá, zelená a oranžová. Všetky sú dobre viditeľné a je super, že nemusíš si ich stále dávať dole. Stačí ich len vypnúť. 

Môžeš ich navliecť namiesto šnúrok, čiže buď na nejaké tenisky, botasky, kolieskové korčule, skrátka všetko čo je na šnúrovanie. Opäť ako pri led ventilkách spomeniem, že led šnúrky sa síce dajú očisiť vodou, pretože sú z umývateľného materiálu, ale tiež ich neni dobré úplne ponárať do vody.

I keď baterky sú schované v krytke, ponárať do  vody som ich neskúšala.

Ak by som chcela topánky hodiť do vody – očistiť a podobne, tak stačí dať dolu plastové body, šnúrky netreba odmotávať.

led šnurky body

Led šnúrky sa jednoducho ovládajú. Obsahujú jeden spínač, s ktorým si všetko nastavíš, napríklad Zapnutie / vypnutie a módy blikania a to sú: stále svietenie, rýchle blikanie a pomalé blikanie. Ešte spomeniem ako sa vlastne navliekajú. Led šnúrky si od “ skrinky“ kde sú baterky dáte dole a to tak, že povolíte na nej kolečkom a led šnúrky sa vám krásne vytiahnu. Potom už len stačí si ich navliecť do obuvi a znova nasadiť „skrinku“ a nezabudnúť popritom opäť kolečkom led šnúrky zaistiť. Už len stačí sa obuť, pustiť si spínač a vydať sa na párty rock.

 

červené led šnúrky

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *