Lmfao led šnurky

Ako spraviť cool LED párty nielen na Silvestra

Lmfao led šnurkyRok nám pomaly ubehol ako voda a mi opäť čakáme na Vianoce, vianočný stromček a pod ním množstov darčekov, napečené koláčiky rozvoniavajúce po celom dome. Po Vianociach nasleduje Silvester a ak nie ste niekde s rodinou na zimnej dovolenke na Silvestra, zväčša rozmýšľate, akú párty alebo večierok by ste spravili, pokiaľ možno aby vás to veľa nevyšlo, pretože zrejme ste takmer všetko minuli na Vianoce 🙂 V tomto článku vám poradím, s akými “parádnymi vecičkami” môžete na Silvestrovskom večierku zažiariť.

Na úvod spomeniem, že produkty o ktorých vám budem písať a ktoré si môžete zakúpiť aj na našich stránkach eshopu www.zarucene.sk môžete použiť nie len na Silvestrovskú párty, ale aj na iné sviatky počas celého roka, napríklad na narodeninové oslavy, či večerné ” žúrky ” s priateľmi.

Najprv si povieme niečo o žiarovkách na párty.

RGB žiarovky s diaľkovým ovládaním majú skvelé využitie. Ich svietivosť je myslím si vcelku postačujúca, jedna RGB žiarovka má 3 watty. Pomocou  diaľkového môžete kedykoľvek prepínať farby na žiarovke. Najzákladnejšie sú červená, zelená a modrá. ( RGB – red green blue z anglick.). Potom si môžete navoliť na RGB žiarovke aj farby ako sú oranžová, fialová, bledo modrá, tmavo modrá, žltá a podobne… Z našej ponuky si môžete vybrať 3 wattovu RGB žiarovku so závitom E27, GU10 alebo E14.

Ak by sa niekomu svietivosť RGB žiaroviek 3 watty zdala málo postačujúca, eshop www.zarucene.sk ponúka RGB žiarovku, ktorá má 9 WATT. Taktiež je na diaľkové ovládanie a robí také isté efekty ako RGB žiarovka 3 WATT. V ponuke  je zatiaľ iba so závitom E27. Ak si ju chcete zakúpiť, no nemôžete kvôli závitu, môžete si u nás zakúpiť aj redukcie… Stačí si len prezrieť náš eshop…

 

Ďalšou vhodnou svetelnou technikou je mini disco žiarovka 3 watty. Mini disco žiarovka obsahuje malý motorček, ktorý odráža farby a tým sa vytvoria cool svetelné efekty. V ponuke máme zatiaľ disco mini žiarovku klasickú podobnej disco žiarovke väčšej, ale postupne chceme zlepšiť techniku a pomaly zaraďujeme mini disco žiarovku, ktorá pri tlesknutí alebo pri nejakom ” pokriku ” blikne, čo vytvára skvelý efekt a navyše je cenovo primeraná. Stačí sa len presvedčiť o jej efekte a uvidíte sami 🙂 Skvelý spôsob ako môžete zažiariť na vašej párty či večierku.

 

 

Disco žiarovka väčšia ako som už spomínala v predchádzajúcom bode, sa podobá mini disco žiarovke. Na výšku aj na šírku je väčšia, má väčší aj motorček, preto robí o niečo lepšie efekty ako mini disco žiarovka, respektíve, zaberá väčšiu plochu, na ktorej vytvára svetelné efekty.

 

 

Lmfao led šnurky

 

 

 

Led pásik taktiež nájde svoje využitie na večierku, oslavách či Silvestrovskej párty. Viacerí čo ste si už z nášho eshopu objednali led pásik, prišli ste so zaujímavým nápadom, umiestniť, respektíve nalepiť led pásik na boky postele, alebo na skriňu. Myslím si, že je to skvelý nápad na spríjemnenie atmosféry, aby ste sa doma cítili príjemne. Led pásik ako už bolo spomenuté, dá sa nalepiť, dokonca je ohybný, takže ho môžete použiť aj do rohov miestností. Led pásik sa dá strihať… Taktiež môžete použiť led pásik aj na vonkajšie prostredie, napríklad ako osvetlenie na Vianoce, kedy si všetci ozdobujeme svoje domy. Tam už ale radšej odporúčam vodotesný led pásik, ktorý ak na neho naprší, alebo nasneží, nič sa mu nestane. Pozor!!! vodotesný je iba led pásik, nie ostatné súčasti z neho. Cena je vždy za komplet sadu ( led pásik, riadiaca jednotka, ovládač a adaptér ). Led pásik či už vodotesná alebo klasický – nevodotesný ponúkame v 5 metrovej dĺžke. V ponuke máme zatiaľ tieto led pásiky:

 

Poslednými dvomi nazvime tomu srandičkami s farebnými efektami sú led prstene a led šnórky.  Sada led prsteňov zakúpená v našom eshope obshauje 4 prstene vo farbe: biela, modrá, zelená a červená. Každý led prsteň obsahuje spínačik ON/OFF a súčasťou každého led prsteňa je malá gombíková batéria. Stačí si dať led prstene na prst pomocou elastickej gumičky, ktorá poslúži na to, aby led prstene z prstov nepadali. Opäť ďalší good nápad na vylepšenie tvojej alebo inej párty 🙂 Ako som už spomínala v predošlom článku o led prsteňoch, ja volám zábavu s nimi že ABRAKADABRA, pretože mi to príde ako čarovanie 🙂

 

Led šnórky poslúžia nie len na zábavu, ale hneď spĺňajú aj bezpečnostný účel, najmä ak si neskoro večer vonku a tvoje osvetlenie je nepostačujúce na to, aby ťa autá videli. Stačí si ich navliecť na ktorúkoľvek obuv, ktorá je na šnúrovanie. Či sú to korčule, čižmy alebo tenisky. Šnúrky sa dajú umývať, čiže nevadí aj keď na ne naprší, no daj pozor, aby sa ti nedostala voda do miesta, kde je batéria – teda “ovládacia skrinka ” Ak sa ti led šnúrky zašpinia, vyber ich z tejto “skrinky” a kľudne si ich umy. Vysuš, nasaď späť do ” skrinky ” a môžeš ísť na párty 🙂

 

Ako predĺžiť životnosť 18650 li-ion akumulátorov

Využitie a nabíjanie solárnej kľúčenky

RGB led pásik – využitie a inštalácia