discoo ziarovka

Disco žiarovka ma očarila

Blížili sa moje narodeniny a ja som stále rozmýšľala,  keďže som človek, ktorý je za každú srandu, ako očarím svojich vinšovníkov.  Chcela som,  aby moja párty bola troška iná, ako tie doposiaľ a samozrejme som to chcela vyriešiť, aby som veľa peňazí neutratila. A potom som to našla. Disco žiarovka bola ako stvorená pre moju oslavu.

 

 

 

 

Očarila ma natoľko, že som neváhala ani na sekundu si disco žiarovku objednať. Stála pár eur, ale ten efekt bol nezabudnuteľný. A parádne mi pasoval aj závit E 27, ktorý mala disco žiarovka. Objednala som si síce iba jednu, lebo som sa bála čo to bude zač, ale na priestor v kuchyni mi to úplne stačilo. V obývačke som použila 16 farebné led žiarovky, o ktorých nájdete napísanné na blogu na našej stránke eshopu zarucene.sk. Mimochodom tiež super efekt.

disco ziarovka

Teraz však späť ku disco žiarovke. Keďže inštalácia bola úplne ľahká, iba som odmontovala starú klasickú žiarovku a potom som dala svoju disco žiarovku, nemusel mi s tým nikto pomáhať. A vraj blondína. :-iac, čo je na tom ťažké? Šróbovanie na závit? Veď vymeniť žiarovku nie je až taká veda.

Po namontovaní disco žiarovky som už len čakala, kedy zapnem slávne vypínač. A dočkala som sa. Parááááda disco žiarovka svieti a ešte k tomu má farebné efekty, povedala som si.

Radšej som však zastrela záclony, aby si susedia nepomysleli že čo vyvádzame, či robíme zábavu pre celú dedinu. Ocka taktiež disco žiarovka očarila, že ma hneď vzal do tanca a to ešte ani hostia neprišli.

Zostala ešte hodina do zahájenia oslavy a ja som už bola veľmi nedočkavá.

Po hodine začali prichádzať hostia  a ja som bola maximálne spokojná, pretože pred hodinou nebola ešte taká tma, aby disco žiarovka mohla urobiť úplne svoj efekt no po zotmení sa spustí naozajstná disco. Motorček, ktorý disco žiarovka obsahovala, rozbiehal celú párty svojim krútením. Na dalšej party už sňou ráta aj moja kamaráta.

Ak si chceš objednať z nášho eshopu disco žiarovku, klikni na odkaz: 

 

disco rozmery disco zarovka disco ziarovka