Uverejnené Vložiť komentár

A27 Alarm na bicykel na dialkové ovládanie

Alarm na bicykel s diaľkovým ovládaním je praktickým a efektívnym zabezpečením pre váš bicykel. Ak máte obavy nechať svoj bicykel odstavený pred obchodom a chcete mať istotu, že ho nájdete tam, kde ste ho nechali, tento alarm je pre vás. Jeho úlohou je poskytnúť väčšiu ochranu a zamedziť krádeži vášho bicykla.

Hlavnou výhodou tohto produktu je diaľkové ovládanie, pomocou ktorého môžete aktivovať alebo deaktivovať alarm. Ak je alarm zapnutý a váš bicykel sa začne pohybovať, spustí sa hlučný 110 decibelový alarm. Citlivý alarm na bicykel reaguje na vibrácie a náklon, čo znamená, že už pri prvom dotyku zloduchovu odpudzuje a prináša bezpečie vášho bicykla.

Alarm je vybavený rôznymi užitočnými funkciami, ako je nastaviteľná citlivosť dotyku s 7 stupňami nastavenia a 3 stupne nastaviteľnej hlasitosti. Taktiež disponuje funkciou hľadania vozidla s tromi rôznymi zvoneniami, čo vám uľahčuje nájdenie vášho bicykla. S funkciou SOS a indikátorom slabej batérie sa môžete spoľahnúť na tento alarm aj v prípade núdze.

Tento alarm má dosah diaľkového ovládania až 20 metrov, čo vám umožňuje pohodlné ovládanie z diaľky. Výdrž v standby režime je vylepšená a s certifikáciou IP55 je chránený pred vodou, ako je dážď alebo striekajúca voda.

Alarm na bicykel s diaľkovým ovládaním je vhodný na zabezpečenie bicyklov, elektrobicyklov, kolobežiek a ďalších osobných vecí pri rôznych outdoorových aktivitách, ako je rybárčenie, stanovanie, camping a podobne. Jeho technické parametre sú tiež pomerne dobré. Reaguje na otras a náklon, disponuje veľmi hlučnou sirénou s hlasitosťou 110 dB. V balení nájdete všetky potrebné súčasti, vrátane páskov pre upevnenie, skrutkovača, diaľkového ovládača a batérie A27 pre diaľkový ovládač.

Celkovo je alarm na bicykel s diaľkovým ovládaním praktickým a spoľahlivým zabezpečením pre váš bicykel. Jeho jednoduché ovládanie, funkčné vlastnosti a robustná konštrukcia z neho robia skvelú voľbu pre každého, kto chce chrániť svoj bicykel pred krádežou a mať istotu, že ho nájde na mieste, kde ho nechal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *